Bardzo dawno nic nie dodawałem. Moja nieobecność spowodowana była brakiem czasu i weny. Na szczęście znalazłem chwilę oraz odrobinę zapału, kiedy spadł śnieg i wybrałem się na foto-spacer, który zaowocował tymi oto zdjęciami. Nie ma ich zbyt wiele, niestety. Mimo to - zapraszam do oglądania. środa, 25 stycznia 2017
ZIMOWY FOTO-SPACER
Bardzo dawno nic nie dodawałem. Moja nieobecność spowodowana była brakiem czasu i weny. Na szczęście znalazłem chwilę oraz odrobinę zapału, kiedy spadł śnieg i wybrałem się na foto-spacer, który zaowocował tymi oto zdjęciami. Nie ma ich zbyt wiele, niestety. Mimo to - zapraszam do oglądania.
Lokalizacja:
Włocławek, Polska
Subskrybuj:
Komentarze do posta
(
Atom
)



Brak komentarzy :
Prześlij komentarz